Розвідка США рапортує про прискорення ядерної програми КНДР

Розвідувальні служби США заявляють, що Північна Корея, незважаючи на постійні запевнення Пхеньяну про “незмінну і стійку” волю до денуклеаризації Корейського півострова, збільшує виробництво збагаченого урану для створення ядерної зброї, повідомив телеканал NBC News.

Розвідка робить свої припущення, грунтуючись на отриманих у ході розвідувальних заходів даних. Розвідка вважає, що поряд з науково-дослідним центром у Йонбені в КНДР є ще кілька засекречених ядерних об’єктів, де цілком можливі такі роботи.

Центральне розвідувальне управління США та Державний департамент ніяк не прокоментували цю інформацію, від коментарів утрималися також і в апараті Трампа.

Раніше група 38 North повідомила, що не виявила жодних ознак будь-якої діяльності з демонтажу космодрому Сохе або будь-якого іншого випробувального полігону, де можуть проводитись ядерні випробування.

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються чинними.

Детальніше про саміт США та КНДР читайте в матеріалі Віктора Константинова “Сінгапурський саміт: історична віха чи тимчасовий перепочинок?” в тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>