Розмазнін: На ​​Донбасі затримали випускників Санкт-Петербурзької медакадемії

Українські військові в неділю затримали випускників Санкт-Петербурзької медичної академії, які нібито випадково опинилися на Донбасі.

Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Розмазнін журналістам в Краматорську, пише “ОстроВ“.

“Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо (росіян-військовослужбовців – ред.), багато затримуємо. Але справа в тому, що не все ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання – воювати. Затримати і віддати. Решта – не наша справа”, – сказав він.

Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців в зоні АТО відбувається досить часто, просто інформація про це не оприлюднюється в пресі.

“Регулярно затримуємо (російських військових – ред.), сказати, що кожен день – це буде неправда, але досить часто”, – сказав заступник командувача АТО.

Кількість затриманих він не уточнив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>