Розмінування, публічні закупівлі, аграрна політика: Парубій …

Про це Парубій повідомив 5 жовтня на погоджувальній раді, повідомляє Еспресо.TV

“Пропонується, щоб у вівторок ми розпочали нашу роботу з блоку питань безпеки і оборони. Зокрема, першим питанням пропонується поставити закон про розмінування. Це 4 закони, які готувались більше року у Верховній раді України. Я впевнений, що ми зможемо спільно нарешті прийняти цей закон і розпочати процес розмінування окупованих територій і тих територій, які залишились замінованими”, – сказав Парубій. 

У цьому блоці депутати розглянуть також проект закону про прилеглу зону, який вони повинні були розглянути ще попереднього тижня. 

Другий блок, який запропонували розглянути на вівторок це –  блок питань аграрної політики. За словами Парубія, його готували близько півтора місяця у Верховній раді. У ньому 6 питань, серед них ті питання, які необхідні для виконання угоди про асоціацію з Євросоюзом. 

 “У четвер пропонується розглянути та важливі ратифікації, які ми не змогли розглянути попереднього тижня. Якщо буде підготовлено комітетом зміни до податкового кодексу України, є пропозиція від уряду, що у четвер ми змогли би розглянути зміни до податкового кодексу і це буде одне з важливих питань – підготовка до прийняття бюджету”, – сказав Парубій. 

Парубій сподівається, що вже до кінця листопада проведуть Всеукраїнський об’єднавчий собор. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>