Розробник підтвердив наявність сканера обличчя у iPhone 8 – РБК

Американська компанія Apple у своєму майбутньому смартфоні iPhone 8 реалізує технологію інфрачервоного сканера обличчя, який буде здійснюватися розблокування екрану гаджета. Про це у Twitter повідомив ірландський розробник Стівен Тротон-Сміт.

“Я можу підтвердити інформацію про те, що прошивка HomePod розкриває існування інфрачервоного розблокування екрану в BiometricKit і ще десь”, – повідомив Тротон-Сміт.

За його словами, дані про сканер обличчя він виявив в програмному коді “розумної колонки” HomePod, який опублікували на сервері для розробників Apple. Він також зазначив, що у нового iPhone 8 буде безрамковий дисплей з виїмкою під динамік, фронтальну камеру і датчик наближення.

 

Нагадаємо, раніше були опубліковані зображення нового iPhone 8. Гаджет буде мати практично безрамковий 5,8-дюймовий дисплей. Крім того, Apple не поверне роз’єм для навушників, а порт Lightning залишиться. Також буде збільшено кнопку включення.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>