Роман Зозуля розповів про цілковиту зазомбованість Росією іспанських фанатів

Роман Зозуля розповів про цілковиту зазомбованість Росією іспанських фанатів

Нападник збірної України розповів про конфлікт із фанатами іспанського клубу “Райо Вальєкано”.

— Дивіться, яка була ситуація. Я приїхав на базу “Райо Вальєкано”, у хлопців було відкрите тренування. Тут в Іспанії на відкритих тренуваннях завжди присутні вболівальники, фанати можуть приходити. Стояла група людей, я вийшов, “доброго дня” сказав і пішов в офіс. Почув у спину погані слова, образи. Я спочатку не зрозумів, не знав, що так можуть зустрічати в команді нового футболіста.

У свого представника питаю, мовляв, що вони говорять. Він каже: все, пішли, нічого. Заходжу в офіс, до дверей підбігають два фанати і починають мені жестами показувати, що я тут не буду грати. Я хотів поговорити з ними, але двері зачинилися, показав їм, щоб вони ввійшли, і ми поговорили.

Представники “Райо” кажуть, мовляв вони пішли і все добре. Кажу, “як все добре, якщо я приїхав дві хвилини тому, мене тут ображають фанати”. Неможливо, щоб футболіст новий прийшов, а його ображали. Що сталося? Я не міг зрозуміти через що. Кажу, можна я вийду? Відповідь – ні, не можна.

Я сидів у кабінеті годину, сказали, що приведуть головних фанатів і ти з ними зможеш переговорити. Потім за мною зайшли і сказали, що через чорний вхід виїжджаєш і їдеш. Вони з тобою розмовляти не хочуть. Як виявилося, на вулиці були у них розбирання, навіть поліція приїхала. Суть в тому, що вони говорили, що я фашист, тому що я допомагаю своїй армії. А вони допомагають Донбасу. І вони сказали, що є достатньо інформації з іншого боку, що він фашист. Тому що він спонсорує армію. А ми проти фашизму.

Я поїхав, і сидів довго, як це сказати, в чебуречній (сміється), ховався в Мадриді, щоб ніхто не бачив. Потім приїхав президент “Райо”, довго вибачався. І мене викликали на нараду всіх органів, які дали мені два варіанти і в понеділок мені треба їм відповісти, цитує Зозулю ТСН.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>