Російська економіка продовжить падіння – Лагард

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард заявила, що економіка Росії продовжить стискатися в 2016 році, хоча темпи падіння ВВП порівняно з попереднім роком сповільняться.

Про це повідомляють РІА Новини.

“З приводу російської економіки. Можливо, це (заяви президента РФ — ред.) хороша новина для російської економіки. Але у нас немає позитивного прогнозу по російській економіці. Ми як і раніше думаємо, що російська економіка продовжить стискатися, менше, ніж у 2015 році, але все ж таки”, – відповіла Лагард на прохання прокоментувати слова  президента РФ Володимира Путіна про те, що в 2016 році економіка буде зростати.

16 червня, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі (ПМЕФ), Путін заявив про подолання спаду російською економікою і що, нібито «економіка адаптувалася до нових умов», оскільки «отримала конкурентні переваги в результаті запровадження гнучкого курсу національної валюти».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>