Російська економіка розвивається за правилами, які не прорахує …

Російська економіка розвивається за правилами, які не прорахує …

Економічний експерт Богдан Соколовський вважає, що економіка Росії розвивається за правилами, які не завжди вкладаються у логіку світової економіки

Таку думку він висловив в ефірі Еспресо.TV

“Поки що ціна на нафту для України грає не таку важливу роль. Нафту, яку отримує Україна як нафтопродукти, ми отримуємо від Росії. Падіння цін на нафту напряму на українську економіку поки що не відбивається”, – сказав він, втім, зазначив, що не варто дуже сподіватися на крах економіки сусідньої країни.

“У мене передчуття, що видобувники ухвалять рішення про зменшення квот, ціна стабілізується і від цього виграє Росія”, – сказав Соколовський. 

Експерт також наголосив, що логіку ведення економіки в Росії складно зрозуміти, але навіть, попри санкції, вона продовжує функціонувати. 

“Економіка Росії розвивається за правилами, які не завжди вкладаються в логіку економіки світової. Вона розвивається за своїми правилами і може мати наслідки, які не прорахує ніхто, тому російська економіка нині терпить збитки, але функціонує”, – резюмував Соколовський. 

 

Все по темі: економіка Росії, Богдан Соколовський, ціна на нафту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>