Російський боксер не боїться їхати на матч в Україну: головне …

Російський боксер не боїться їхати на матч в Україну: головне …

Олександр Усик 18 квітня в Києві проведе другий захист титулу інтерконтинентального чемпіона WBO проти росіянина Андрія Князева.


Андрей Князев, бокс

<!–       –>

Російський боксер Андрій Князєв не переживає з приводу недоброзичливою зустрічі з боку українських уболівальників на матчі проти Олександр Усика 18 квітня в Києві.

Зустріч відбудеться в рамках захисту титулу інтерконтинентального чемпіона за версією WBO, яким володіє кримчанин Олександр Усик.

За словами російського чемпіона, а Князєв володіє національним поясом у важкій вазі, його не хвилює, що будуть кричати вболівальники на трибунах київського Палацу спорту.

“Пропозиція від” K2 Promotions надійшло два тижні тому, я відразу ж погодився. Це великий шанс надати моїй кар’єрі імпульс. Крім того, дуже цікаво випробувати себе в бою з таким сильним противником, – ділиться враженнями Князєв. – Добре знаю Усика, так як стежив за ним ще з аматорів. Уже зараз є певні заготовки, але розповідати не буду – все побачите на рингу”, – циттирует боксера Sports.ru.

“Їду не на курорт, а битися, тому готовий до будь-якого, – відповідає на запитання журналіста про майбутнє гарячому прийомі українськими вболівальниками росіянин. – Атмосфера в залі хвилювати не буде, хай кричать, що завгодно. Головне – щоб не стріляли”, – уклав Князєв.

Додамо, що напередодні після того, як стало відомо про підписання контракту на бій, російські ЗМІ заявили про те, що К2 Promotions гарантували безпеку боксеру з Росії під час його перебування в Києві.

Олександр Усик завоював свій титул в 4 жовтня, нокаутувавши у Львові південноафриканця Даніеля Брюэра. А через два місяці в Києві у Палаці спорту в двобої з ще одним боксером з ПАР Дені Вентером домігся черговий дострокової перемоги під час першої захисту титулу.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>