Російські легкоатлетки позбавлені "срібло" Олімпіади-2012

Таке рішення може принести бронзові медалі українкам.


123

<!–      "" –>

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прийняв рішення позбавити російських легкоатлеток “срібла” естафети (4х400 м) Олімпіади в Лондоні через позитивну допінг-пробу Антоніни Кривошапки, яка входила до складу команди. Доведено, що росіянка використовувала турінабол.

Очікується, що “срібло” естафети тепер отримає збірна Ямайки, а в трійку потрапить Україна. Таким чином, українські легкоатлетки Аліна Логвиненко, Ольга Земляк, Ганна Ярощук та Наталія Піхіда, які фінішували четвертими, можуть отримати бронзові медалі. МОК поки не робив ніяких заяв з цього приводу.

Варто відзначити, що після перевірки проб з Олімпіади-2012 дискваліфікації також отримали росіянка Віра Ганєєва, яка була 23-ю у метанні диска, а також турецький боксер Адем Кіліччі, який був п’ятим у категорії до 75 кг.

Нагадаємо, згідно з доповіддю Річарда Макларена, яка була опублікована 18 липня, Міністерство спорту РФ, Центр підготовки спортсменів, ФСБ і дві антидопінгові лабораторії в Москві і Сочі були замішані в приховуванні та підміні позитивних допінг-проб, а також підтримці допінгової програми в російському спорті.

Наслідком для Росії минулого літа стало відсторонення збірної з легкої атлетики та ряду представників інших видів спорту від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.


За матеріалами:

МОК


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>