Російські інструктори на Донбасі продовжують тренувати …

Російські інструктори на Донбасі продовжують тренувати …

У низці районів Донецької області терористи проводять перегрупування своїх сил.


ДНР

<!–       –>

На Донбасі спостерігається поступове відведення російських військ на територію Росії, проте на українській території залишаються інструктори з числа кадрових офіцерів російської армії, які займаються підготовкою груп місцевих бойовиків.

Про це у своєму Facebook повідомив керівник групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук.

Як зазначив експерт, у низці районів Донецької області терористи проводять перегрупування своїх сил.

Зокрема, в районі н.п.Тельманово (Донецька обл.) спостерігається скупчення бойовиків загальною чисельністю до 1 000 осіб, з якими російські військові проводять щоденні заняття. Тут же спостерігається скупчення бронетехніки.

В районі н.п. Безіменне (Новоазовський р-н Донецької обл.) спостерігається активність російсько-терористичних військ. Протягом вчорашнього дня до цього району з РФ було перекинуто не менше 10 танків.

У цьому ж районі протягом трьох діб фіксується робота комплексу радіоелектронної розвідки противника на базі мікроавтобуса “Фольксваген Т5″ без номерних знаків, що веде розвідку позицій українських військ в районі н.п.Мариуполь.

Також близько 20 російських танків перекинуто в район н.п.Рози Люксембург (Новоазовський р-н Донецької обл.), повідомив Тимчук.

Нагадаємо, 10 вересня президент Петро Порошенко з посиланням на дані української розвідки повідомив, що 70% російських військ вийшли з території України. За словами президента, “це дає ще одну тверду надію, що мирні ініціативи мають хорошу перспективу”. За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>