Росія висунула три вимоги до України і ЄС

Росія висунула три вимоги до України і ЄС

Москва вимагає юридичної відстрочки застосування домовленостей щодо Угоди, повної або часткової імплементації положень Угоди до 31 грудня 2015 року та роботи тристоронньої групи.

Російська Федерація висунула три вимоги щодо Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це йдеться в листі глави Мінекономрозвитку Росії Олексія Улюкаєва єврокомісару з питань торгівлі Карлу де Гухту, оприлюдненому в Twitter.

Як повідомляється, по-перше, “Росія наполягає на юридичному оформленні відстрочки початку тимчасового застосування домовленостей щодо Угоди”.

По-друге, “початок повної або часткової імплементації положень Угоди до 31 грудня 2015 року означатиме для Росії її фактичне набуття чинності, що приведе до тих ризиків, про які ми говорили раніше”.

І по-третє, в документі наголошується, що “робота тристоронньої групи з цього питання має бути посилена”.

“Росія наполягає на тому, щоб цій групі був наданий мандат, який був би спрямований на підготовку пропозицій щодо внесення змін до Угоди про асоціацію України з ЄС, що зніме стурбованість РФ за допомогою формулювань, які матимуть юридичну чинність”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляв Корреспондент.net, 16 вересня парламент України і ЄС синхронно ратифікували Угоду про Асоціацію. Відповідний документ підписали президент України Петро Порошенко і президент Європарламенту Мартін Шульц. Імплементація асоціації повинна відбутися протягом трьох років.

МЗС Польщі: Київ здався, а Євросоюз відступив перед Росією

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>