Росія відмовилася передати Україні засудженого кримського …

Росія відмовила засудженому кримському татарину Ферату Сайфуллаєву у передачі його на материкову частину України.

Про це повідомив його адвокат Едем Семедляєв.

“Ферат направив копію листа з Міністерства юстиції Росії, яким йому відмовлено в передачі його в Україну, посилаючись на Конвенцію про передачу засуджених осіб 1983 року. Однак вивозячи кримських татар з Криму, для того щоб судити у військових судах, ніхто не керується конвенціями, резолюціями і міжнародними договорами”, – написав адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Ферат Сайфуллаєв і ще двоє кримських татар Рустем Ваїтов і Нурі Примов є фігурантами так званої “справи “Хізб ут-Тахрір”. У вересні минулого року Північно-Кавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив їх до п’яти років позбавлення волі, звинувачуючи у зв’язках з цією організацією, яка в Росії вважається терористичною.

 

Загалом у справі так званих “терористів з ісламської організації “Хізб Ут-Тахрір” окупаційна влада Криму зараз тримає в неволі 19 кримців. Торговець квітами, кухар, лікар, правозахисник, кочегар, кілька будівельників: єдине, що поєднує цих людей – це віра. Справи проти кримських татар допомагали організовувати зрадники із кримського управління Служби безпеки України. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>