Росія до листопада має нормалізувати ситуацію в Донбасі – США

Росія до листопада має нормалізувати ситуацію в Донбасі – США
        -
Фото: EPA

Росії, яка продовжує незаконно відправляти в Донбас свої “гуманітарні конвої”, до листопада поставлено завдання просунутися по шляху нормалізації ситуації у Донбасі. Про це заявив міністр фінансів США Джек Лью, повідомляє ТСН.

За його словами, це повинно відбудеться, зокрема, до саміту G20 в Австралії. “Завдання до листопада полягає у вирішенні низки питань, щоб просунутися по шляху нормалізації ситуації (на сході України)”, -зазначив Лью.

На думку глави Мінфіну США, російській стороні слід “приступити до вироблення дипломатичного рішення, яке дозволить Україні почати ліквідацію наслідків (конфлікту) і до роботи над зростанням економіки”.

Крім того, американський чиновник додав, що США і ЄС готові продовжувати співпрацювати з питання про санкції проти Росії “поки Росія буде продовжувати загрожувати суверенітету України і брати участь, прямо або побічно, в бойових діях на українській території”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>