Росія заблокувала в Радбезі ООН французьку резолюцію по Сирії

Франція закликала США і Росію негайно відновити перемир’я в Алеппо.


Совбез_ООН

<!–      –>

Представники Російської федерації заблокували в Раді безпеки ООН запропоновану Францією резолюцію про припинення вогню у сирійському Алеппо, повідомило РІА Новини за підсумками голосування 8 жовтня.

Франція в своєму проект резолюції закликала США і Росію негайно відновити режим припинення вогню в Аллеппо, населення якого опинилося на межі гуманітарної катастрофи.

Росія, з ініціативи якої скликано засідання Радбезу, підготувала свій проект резолюції.  Втім і цей проект не пройшов, повідомила Місія Украиїни в ООН в своєму  Twitter. 

Раніше в понеділок у Держдепартаменті заявили про вихід США з переговров із РФ з мирного врегулювання сирійського конфлікту. США виведуть із Сирії персонал, який повинен був контролювати реалізацію мирних угод. При цьому Вашингтон не збирається розривати військові контакти з Росією для уникнення конфліктів в повітрі.

Як повідомлялося, держсекретар США Джон Керрі заявив про “величезну недовіру” між Вашингтоном і Кремлем у переговорах щодо Сирії.

Нагадаємо, представники адміністрації президента США приступили до обговорення більш жорстких варіантів відповіді Вашингтона на відновлення бойових дій в Алеппо, включаючи варіанти військового вирішення ситуації.

Раніше постійний представник США при ООН Саманта Пауер під час екстреного засідання Радбезу викрила у брехні міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. За її словами, в той момент, коли російський міністр заявляв на засіданні в ООН, що Москва виступає за мирне вирішення конфлікту в Сирії, Росія і сили Башара Асада вантажили на літаки бомби для удару по Алеппо.

Детальніше про угоду про перемир’я в Сирії і перспективи врегулювання конфлікту за участю США і Росії читайте в матеріалі Віталія Федяніна “Сирія: перемир’я, якого не було” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.


За матеріалами:

РИА Новости


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>