Росія збільшує інтенсивність підготовки військ

Росія збільшує інтенсивність підготовки військ

У період літнього навчання інтенсивність бойової підготовки Збройних сил РФ збільшиться в 1,5 раза порівняно із зимовим, передає УНІАН.

За зимовий період, який триває у ЗС РФ з грудня до кінця квітня, було проведено більше двох тисяч навчань на 130 полігонах, при цьому кількість двосторонніх навчань зросла майже на 45%.

Літній період у ЗС РФ триває з червня до кінця листопада.

“Першого червня 2015 року в Збройних силах Російської Федерації починається літній період навчання. Інтенсивність бойової підготовки військ порівняно із зимовим періодом навчання зросте в 1,5 раза”, – йдеться в повідомленні.

Основний наголос буде зроблений на спільних та міжвидових тактичних навчаннях.

При цьому основним завданням буде підготовка органів управління та військ до участі у стратегічному командно-штабному навчанні “Центр-2015″.

Як повідомлялося, за рішенням верховного головнокомандуючого Збройними силами РФ Володимира Путіна в рамках підготовки до стратегічного вчення “Центр-2015″ проводилася раптова перевірка бойової готовності угруповання авіації і військ протиповітряної оборони Центрального військового округу.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав Росію не проводити військових навчань, які б могли викликати непорозуміння серед міжнародного співтовариства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>