Ротань: Такими футболістами, як Селезньов, не розкидаються

Гравець збірної України Руслан Ротань відповів на питання журналістів на відкритому тренуванні національної команди

Півзахисник Дніпра і збірної України Руслан Ротань на відкритому тренуванні національної команди в Конча-Заспі поділився думкою щодо Євгена Селезньова і розповів про очікування від майбутнього збору.

– Щодо Жені Селезньова, ставлення до нього в збірній у хлопців ніяк не змінилося?

– Ні звичайно. Послухайте, такими футболістами не розкидаються. З Женею у нас як були добрі стосунки, так і залишилися однозначно. Тут потрібно перш за все вам (звертається до журналістів, – прим.) не накручувати ситуацію, тому що, знову-таки, це спорт, а в спорті повинен грати найсильніший. І Женя буде доводити на футбольному полі, що він заслуговує виклику в збірну.

Ми за політику не думаємо, ми думаємо про спорт, як би краще підготуватися. Ми за те, щоб на чемпіонаті Європи грали, насамперед, сильні.

– Як оцінюєте рівень цієї збірної, підбір гравців на вашій позиції?

– Звичайно, гра покаже, але і потрібно не забувати, що цей збір – це підготовка до чемпіонату Європи. І тренери хочуть подивитися в справі всіх футболістів. Це різні схеми тактичні, ну, і подивитися на стан.

– Чи не здається вам, що спаринг-партнери могли бути і сильнішими?

– Я б не став ділити на сильних і слабких суперників, я думаю, що сама фінальна частина покаже нашу підготовку. Багато було випадків, коли грали з сильними збірними і показували як хороший результат, так і поганий, точно так і навпаки. Тобто, в будь-якому випадку, все покаже фінальна частина – як ми там зіграємо, так і будемо судити про підготовку. Ми від себе постараємося викладатися по максимуму, виступити якнайкраще у фінальній частині.

– Суперників на фінальній частині Євро вже починали вивчати?

– З поляками ми знайомі, недавно грали. Щодо інших – самі заходимо в інтернет, цікавимося, зараз в голову ще ніхто нічого собі не вбиває. Зараз йде чемпіонат, все думають про різні завдання. А ось коли зберемося ближче до Євро – тоді вже будемо конкретно на теоріях розбирати.

– Чи принциповий результат в товариських поєдинках?

– Спортивний принцип наш – це перемоги. Ми всі до цього прагнемо, але потрібно розуміти, як поліпшити гру, і я думаю, результат тут не головне, а головне – якість гри. Ну, і порадувати уболівальників.

– Як Андрія Шевченка прийняли в колективі?

– Із задоволенням. Всі знають, що він легенда, раді бачити. Називаємо його на ім’я по батькові? Субординації, в першу чергу, дотримуємося, тому, це нормально.

Нагадаємо, що 24 березня в Одесі збірна України зіграє товариський матч з Кіпром, а 28 березня в Києві проведе спаринг з Уельсом.

Також раніше повідомлялося, що ФФУ зробила заяву щодо невиклику футболістів з чемпіонату Росії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>