Румунський антикорупційний прокурор: у нас навіть не говорили …

У Румунії, на відміну від України, не обговорювалася ідея “нульової декларації”, яка передбачає амністію щодо фінансових і корупційних порушень.

Про це розповіла головний прокурор з питань міжнародної співпраці Антикорупційної агенції Румунії Анка Юрма в інтерв’ю “Європейській правді”.

“Тобто щоби ті, хто до того стали неймовірно багатими, могли надалі щасливо та спокійно жити, попри порушення закону? Серйозно? Я би на це не погодилася”, – сказала Юрма.

Вона також наголосила, що при створенні нових антикорупційних механізмів у Румунії така ідея навіть не обговорювалася.

“Навпаки, суспільство наполягало на тому, що люди, які отримали свої статки негідним чином, які нині демонструють своє багатство і владу, мають опинитися за гратами, а майно повинно бути конфісковане, навіть якщо йдеться про старі, а не сьогоднішні незаконні дії. Це чіткі вимоги суспільства, вони є очевидними. Тому я не думаю, що така ідея мала би шанс на успіх”, – додала вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>