РФ внесла до Радбезу ООН свій проект резолюції про …

РФ внесла до Радбезу ООН свій проект резолюції про …

Росія внесла до РБ ООН свій проект резолюції про проведення розслідування аварії Боїнга.

Росія внесла до Ради Безпеки ООН власний проект резолюції про проведення неупередженого розслідування катастрофи Боїнга-777 Малайзійських авіаліній в Україні під егідою Міжнародної організації цивільної авіації ICAO. Про це повідомив постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін, передає ИТАР-ТАСС.

Відповідаючи на питання про те, чи представила російська сторона свій проект документа на противагу вже внесеного австралійського, він заявив: “Так, ми зробили це”. “Просто щоб показати, про що ми тут говоримо. Різниця в тому, що в нашому проекті абсолютно зрозуміло, що це неупереджене міжнародне розслідування під керівництвом ICAO”, – зазначив Чуркін.

Нагадаємо, проект резолюції РБ ООН щодо аварії малайзійського пасажирського літака Боїнг-777 на сході України підготовлений до голосування, яке намічене на вечір понеділка, 21 липня.

Проект резолюції перебуває в “синьці”, і голосування відбудеться 21 липня після обіду о 15.00 (23.00 мск).

Як очікується, РБ ООН збереться на голосування щодо австралійського проекту резолюції. За словами Чуркіна, в цьому документі “є деякі неясності”. “Нам потрібно розібратися з ними”, – зазначив він, повторивши, що головною метою резолюції повинно бути “неупереджене міжнародне розслідування”.
 
“Це єдина різниця. Це ключовий момент”, – вказав постпред РФ. Він нагадав, що коли США в 1988 році збили іранський цивільний літак, РБ ООН “прийняла резолюцію 616, з якої було зрозуміло, що потрібне розслідування під керівництвом ICAO”. “Це те, що ми хочемо”, – наголосив Чуркін.

Нагадаємо, Боїнг-777 Малайзійських авіаліній, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії на території України ввечері в четвер, 17 липня. На його борту перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Київська влада звинуватила в катастрофі сепаратистів. У МВС України заявили, що, ймовірно, пасажирський літак збили із зенітно-ракетного комплексу Бук. Сепаратисти заперечують причетність до падіння авіалайнера.

УВАГА! Фотоматеріали можуть містити шокуючі кадри. Не рекомендується до перегляду особам, які не досягли 18 років, вагітним жінкам і людям зі слабкою психікою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>