РФ закинула на окупований Донбас чергові колони військових вантажівок

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

“За даними звіту СММ ОБСЄ, який опублікований 13 жовтня 2018 року, на тимчасово окупованій території Донецької області в районі Манича поблизу кордону з Російською Федерацією БПЛА СММ знову зафіксував колони військових вантажівок бойовиків, одна з яких у складі семи КамАЗів, чотирьох “Уралів”, а також МТ-ЛБ на тралі, а інша – у складі двох КамАЗів (один із яких – з двохосним причепом) та двох “Уралів””, – йдеться у повідомленні.

У штабі також зауважили, що збройні формування Російської Федерації систематично заважають діяльності міжнародних спостерігачів. Бойовики заборонили представникам місії проїхати для проведення моніторингу в Седове, Новоазовськ та Вознесенівку.

“Крім того, у Бойківському персонал місцевої лікарні відмовився надавати представникам СММ ОБСЄ інформацію про постраждале цивільне населення без дозволу збройних формувань РФ. Аналогічну відмову міжнародні спостерігачі отримали від керівництва школи у Чорнухіному. Це є очевидним показником того, наскільки заляканим є населення тимчасово окупованих територій”, – повідомляє штаб ООС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>