РФ озвучила ЄС список "суперечностей" в справі Навального: Навіщо труїти політика з 2%

Постійне представництво Росії в ЄС надіслало до Європейського парламенту список “суперечностей” в справі про отруєння бойовою речовиною з групи “Новачок” російського опозиційного політика Олексія Навального. Звернення опубліковане на офіційному сайті представництва.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

“Який мотив російської влади труїти Олексія Навального з урахуванням того, що його реальний рівень популярності навряд чи сягає 2%”, – звучить одне з питань, що РФ задає Європарламенту.

Росія також запитує про обґрунтованість використання “Новачка” в Томську, а потім докладання “всіх можливих зусиль, щоб врятувати йому життя і відпустити на лікування до Німеччини, де “Новачок” може бути ідентифікований”.

Зокрема, РФ знову закликала Німеччину надати результати аналізів Навального; назвала “дивним” те, що соратники Навального після отруєння нібито теж поїхали до Німеччини; запитала, чому німецьку клініку, де лікується Навальний, взяли під цілодобову посилену охорону; стверджує, що “Новачок” також нібито вироблявся країнами НАТО.

Дивіться також: Навальний опублікував перший пост після отруєння: Зміг цілий день дихати сам – фото

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>