РФ підозрюють у втручанні в референдум щодо Brexit

Бен Бредшоу вважає, що стратегія Росії полягає в ослабленні і поділі вільного світу.

Росія могла вплинути на результат референдуму щодо виходу Великобританії з Євросоюзу. Про це заявив депутат Палати громад від Лейбористської партії Бен Бредшоу, пише The Indenendent.

На його думку, Кремль міг вплинути на результати голосування за тією ж схемою, що і в інших країнах, зокрема, у США.

“Не тільки їхнє (росіян – ред.) втручання наразі доведене, не тільки в американську президентську кампанію, але, ймовірно, і в наш референдум. У нас поки немає доказів цього. Але я думаю, що це цілком можливо”, – сказав Бредшоу.

На його думку, Росія сподівається на те, що величезний потік мігрантів до Європи дестабілізує ЄС.

“Коли ми розуміємо, що стратегія Росії полягає в ослабленні і поділі вільного світу і що напрямок найбільшого потоку біженців з часів Другої світової війни є навмисним, є частиною цього плану”, – наголосив депутат.

На думку Бредшоу, Росія втручається і у вибори у Франції. Про це нібито свідчить прохання Національного фронту на чолі з Марін Ле Пен про багатомільйонний кредит у банку з РФ для фінансування виборчої кампанії.

Прес-секретар Даунінг-стріт прокоментував, що будь-яких доказів втручання Росії в референдум щодо Brexit не виявлено.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше газета The Washington Post написала, що ЦРУ дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи у США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа.

У свою чергу Трамп заперечує допомогу від Росії на виборах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>