РФ скеровує новий гуманітарний конвой на Донбас

Це вже 49-й російський гуманітарний конвой.

Автомобільна колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу вийшла з Підмосков’я в Ростовську область, повідомили РИА Новости в прес-службі МНС РФ.

“З підмосковного Ногінська в Донський рятувальний центр в селище Ковалівка вирушили вантажні автомобілі, які увійдуть до складу колони з гуманітарною допомогою для Донецької та Луганської областей”, – сказав представник відомства.
 
У селищі Ковалівка до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів Росії.
 
Ця колона, яка в найближчі дні вирушить на Донбас з Ростовської області, стане першою в цьому році і 49-ю за рахунком з серпня 2014 року.

Червоний Хрест доставив на Донбас гумдопомогу

 
З середини серпня 2014 року автомобільними колонами МНС Росії на Донбас було доставлено понад 58 тисяч тонн гуманітарної допомоги.

У Росії запевняють, що конвої везуть на Донбас виключно гуманітарний вантаж. Влада України вважає, що РФ направляє на Донбас колони зі зброєю і військовою технікою, а так звані гуманітарні конвої є одним із способів підтримки незаконних збройних формувань в регіоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>