Рябошапка назвав прізвище свого майбутнього заступника в ГПУ

Віталій Касько стане одним із заступників генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Про це розповів сам керівник ГПУ, повідомляє РБК-Україна.

За словами генпрокурора, стосовно Каська вже все вирішено і про нього можна говорити точно. Решту прізвищ Рябошапка пообіцяв назвати пізніше. “Вже говорили принаймні про двох людей, яким я довіряю і яких я хотів би бачити поряд з собою. Це не Костянтин Кулик”, – уточнив він.

Каськові 43 роки, він уродженець Львова та випускник тамтешнього університету імені Франка. Кар’єру в органах прокуратури розпочав у 1998 році, але робив перерви на приватну адвокатську практику. Працював у європейських структурах, зокрема консультантом Ради Європи. Увійшов до виконкому міжнародної асоціації прокурорів. Касько працював на посаді заступника генпрокурора в 2014-2016 роках. Звільнився через конфлікт із керівником ГПУ Віктором Шокіним, який буцімто позбавив свого заступника всіх повноважень. Відставку супроводжував скандал із нібито шахрайством – привласненням Каськом службових квартир, однак ці звинувачення не знайшли підтверджень у суді. Нині Касько адвокат, а від червня поточного року – член Національної ради з питань антикорупційної політики.

Як повідомлялося, цього ж дня Рябошапка “обезголовив” прокуратури чотирьох областей – Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської. На них раніше скаржилися президенту Володимиру Зеленському.


Відео

Генпрокурор Рябошапка звільнив з посади головного військового прокурора Матіоса

Донині він був заступником генпрокурора і головним військовим прокурором. Це повідомлення з’явилось на сайті відомства. Матіоса направили у розпорядження Міноборони для вирішення питання подальшого проходження військової служби.    

Генпрокурор Рябошапка звільнив з посади головного військового прокурора Матіоса

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>