Рятувальники знайшли заблукалого в Карпатах лижника — Телеканал новин 24

У четвер, 10 січня, рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій знайшли заблукалого у Міжгірському районі Закарпаття туриста Ігоря Грищенка.

Про це повідомила його дружина Валерія у соцмережі.

Читайте також: Пошуки заблукалого лижника у Карпатах тривають: що відомо про туриста та рятувальну операцію

Напередодні чоловік розповів, що перебуває в хатинці лісника біля невеликої річки на Боржавському хребті.

 

Зазначимо, що лижник, який ще 6 січня на Святвечір загубився у Карпатах декілька разів виходив на зв’язок. Відомо, що він та його товариш заблукали у районі гори Гимба, одного чоловіка знайшли ще 7 січня, другого – шукали чотири доби. 

Зниклий лижник – 34-річний Ігор Грищенко – досвідчений спортсмен-екстремал, тренер з лижного спорту та президент асоціації екстремальних видів спорту. У Києві він тренував інших спортсменів. Ймовірно, саме завдяки професійній підготовці йому вдавалрся так довго триматися в засніжених горах. 

Пізніше з’явилася оперативна інформація на сайті ДСНС про порятунок зниклого киянина.

Як турист Ігор Грищенко загубився в Карпатах?Ввечері 6 січня до Служби порятунку повідомлення про те, що в районі гори Гимба заблукали 2 лижників. Сповістила про це дружина одного з туристів. Одним зі зниклих лижників виявився Ігор Грищенко. О 15:40 рятувальники відшукали товариша Грищенка у задовільному стані, а його самого не вдалося знайти. Адже чоловіки, коли зрозуміли, що загубились, вирішили розділитись.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>