Ріанчо вважає, що в "Динамо" потрібно замінити чотирьох гравців основи

Асистент Сергія Реброва заявив, що готовий залишитися в клубі, якщо Ігор Суркіс наважиться на зміни в складі.


рауль рианчо

<!–    ""  2014 –>

Рауль Ріанчо, який протягом останніх двох років працював в “Динамо” асистентом Сергія Реброва, в інтерв’ю програмі “Профутбол” відверто розповів про причини, які змушують його покинути клуб.

Ріанчо заявив, що поки не вів переговори ні з ким і спростував інформацію про те, що переходить в “Ростов”. Але в “Динамо” не хоче залишатися через розбіжності з Ігорем Суркісом: “Сьогодні я побачив, що в очах деяких футболістів зник вогонь. Мені здається, що є чотири футболісти основного складу, яких треба замінити іншими виконавцями.

Я сказав президенту про необхідність замінити кількох українських гравців іншими виконавцями, не дорогими легіонерами, а іншими українцями. На 80% нашt бачення з президентом клубу співпало, але він пояснив, що не може зробити головні зміни, які я просив. За весь період Ігор Суркіс йшов нам назустріч у всіх питаннях: ми просили модернізувати поля і спортзал, побудувати нам вишку для зйомки тренувань з високої точки. Він все це зробив. Але деякі кадрові зміни для нього стали неможливими.

Для себе я вирішив, що в “Динамо” не залишуся. Звичайно, це рішення може змінитися, але тільки в тому випадку, якщо президент клубу змінить свою думку. Але на даний момент ми попрощалися один з одним, потиснули руки і залишилися друзями”.

“Мій контракт закінчується 30 червня. Якщо до цього часу мені зателефонує Ребров і скаже, що деякі гравці йдуть з команди, я ще можу залишитися в “Динамо”, – підкреслив Ріанчо.

Повне інтерв’ю Рауля Ріанчо

Нагадаємо, Ріанчо перейшов в “Динамо” в лютому 2014 року. Команда на чолі з дуетом Реброва і Рауля зуміла двічі виграти чемпіонат України і стільки ж разів – Кубок України. Крім того, кияни вперше з 1999 року вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів.


За матеріалами:

prosport.tsn.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>