Ріанчо йде з "Динамо", так як "витиснув з гравців максимум"

Помічник Сергія Реброва пояснив свій перехід в “Ростов”.


рауль рианчо

<!–      –>

Асистент головного тренера “Динамо” Рауль Ріанчо назвав причини, які спонукали його залишити київський клуб.

“Коли я працюю з командою, моя основна мета – витиснути з гравців максимум. Тому, коли я досяг цієї мети, так би мовити, вичавив футболістів по повній, у мене виникає якесь бажання піти. Я бачу, що не можу, напевно, витиснути більший максимум з гравців “Динамо” ніж той, який я вже витиснув, тому я і кажу про своє рішення.

Я дякую президентові. Я міг би підписати новий контракт, який мені пропонують, але я не хочу. Краще я не буду його підписувати. Багато хто скаже: “Ти що, божевільний?”. Але мені краще не підписувати контракт, тому що я відчуваю, що я не зможу витиснути з цих гравців, з цього колективу той максимум, який хотів би.

Я волію бути щирим і говорити все, як є. Тому що, думаю, повага, яку президент клубу проявив до мене, вимагає від мене взаємної поваги та щирості. І все. Тому я їду додому”, – сказав Ріанчо.

Нагадаємо, Ріанчо працював в “Динамо” з лютого 2014 року.


За матеріалами:

MatchDay


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>