Саакашвілі виступив у Чернівцях під посиленою охороною – ТСН

У справі прориву кордону Міхеілом Саакашвілі та його прихильниками з’явилася ще одна стаття. Кримінальне провадження, яке розслідують львівські копи, поповнилося статтею “хуліганство”, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цього учасникам подій 10 вересня на прикордонному пункті “Шегині” інкримінували групове порушення громадського порядку, незаконний перетин кордону, опір правоохоронцям та насильство щодо них. Десятеро прикордонників та 11 копів зазнали поранень після того, як люди, що зустрічали з Польщі позбавленого українського громадянства політика, силоміць прорвалися через кордон і допомогли це зробити й Саакашвілі. П’ятьох активістів напередодні затримали, одного вже відпустили.

Самого екс-президента Грузії українські правоохоронці поки що не чіпають – він вільно пересувається Україною. Цієї ночі Саакашвілі зник із львівського готелю, де зупинився після прориву кордону, але згодом знайшовся на Львівському форумі видавців. А ввечері уже виступав на центральній площі Чернівців, де політика супроводжував щонайменше десяток охоронців.


© ТСН.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>