Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України

Експрезидент Грузії та колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Саакашвілі розповів, що у Грузії парламент перенесли зі столиці до Кутаїсі у будівлю, яка, на думку політика, гірше, ніж будівля Верховної Ради України.

“Ми перенесли парламент до Кутаїсі і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого листа почати”, – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо,  голова адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що Володимир Зеленський не відмовився від переїзду своєї адміністрації з вулиці Банкової до нового офісу зі скляними стінами. За словами Богдана, в адміністрації  тримають напрямок на офіс європейського типу – “опенспейс” зі скляними стінами, куди може спокійно прийти будь-який громадянин України”.


ВідеоПро депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв’ю з Міхеілом Саакашвілі

Ексклюзив ТСН.Тижня: Саакашвілі показав свій щойно збудований дім у Києві. І розказав про мільйон, який пропонували йому, щоб покинув Україну. Що знав про корупцію Порошенка, і чому мовчав. І чи готовий стати новим українським прем’єром. В рубриці “Інтимні зони” – Міхеiл Саакашвілі.  

Про депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>