Саакашвілі заявив, що втратив українське громадянство на підставі підробленої анкети

Підпис у копії анкети на отримання українського громадянства Міхеілом Саакашвілі, яку було раніше оприлюднено, належить не йому.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Я в шоці! Щойно подивився копію анкети, яку опублікував з подачі Адміністрації президента один з лідерів його фракції (Володимир Ар’єв – ред). На підставі ось цього документу президент позбавив мене громадянства. Я з повною відповідальністю стверджую, що це – не мій підпис і не мною заповнена анкета”, – заявив Саакашвілі.

Він вимагає “негайно провести графічну експертизу”.

 

“Тут ми маємо справу з кримінальним злочином”, – зазначив він і додав, що “високо в державну владу проникли шахраї”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі розповів, як йому погрожував Порошенко

26 липня політики від Радикальної партії заявили про те, що екс-президента Грузії і колишнього голову Одеської ОДА позбавили громадянства України.

Державна міграційна служба України підтвердила позбавлення Саакашвілі громадянства, однак у Порошенка підтвердили це лише у четвер вранці. Сам Саакашвілі напередодні полетів до США. Він заявив, що буде домагатися повернення в Україну.

×

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>