Саакашвілі заявив, що його депортують до Польщі

Лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі заявив, що українська влада вирішила депортувати його до Польщі.

Про це політик розповів у інтерв’ю грузинському телеканалу «Руставі 2», передає Zaxid.net.

За словами Саакашвілі, «українська влада відмовилася від ідеї депортувати його до Грузії, оскільки це може привести до масових протестів в Україні. Крім того, Саакашвілі вважає, що грузинська сторона також не зацікавлена в його екстрадиції.

Саакашвілі каже, що імміграційна служба України «підписала пакет документів» для депортації його до Польщі. Але політик висловив сумнів, що українська влада зможе здійснити свій план.

Зазначимо, що 8 лютого генпрокурор Юрій Луценко заявив, що після відмови Михеїлу Саакашвілі в політичному притулку Україна може його депортувати в Нідерланди, Грузію або Польщу.

Своєю чергою, міністр юстиції Павло Петренко інформував, що його відомство розглядатиме питання екстрадиції Михеїла Саакашвілі тільки в Грузію.

Нагадаємо, 4 лютого у столиці відбувся так званий Марш за майбутнє. Його учасники, які водночас є прихильниками Саакашвілі, вимагали відставки Петра Порошенка. А на майбутнє анонсували схожі акції по всій Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>