Савченко заблокувала закон про судову реформу

Нардеп ініціювала скасування прийняття закону про судоустрій і статус суддів.

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови (№4734-п) про скасування рішення парламенту від 2 червня про прийняття за основу та в цілому проекту закону про реформу правосуддя.

Ініціаторами виступили народний депутат фракції Батьківщина Надія Савченко та депутат від Радикальної партії Юрій-Богдан Шухевич.

Даний проект постанови став першою зареєстрованою ініціативою Савченко на посаді народного депутата після її повернення з Росії.

Тепер  у зв’язку з подачею проекту, згідно з регламентом Ради, спікер Андрій Парубій не має права до його розгляду в сесійній залі підписати схвалений парламентом законопроект №4734 про судоустрій і статус суддів і направити його на підпис президенту Петру Порошенко.

Текст документа поки на сайті Ради на відсутній.

Відзначимо, під час засідання сьогодні Савченко голосувала “за” включення законопроекту про судоустрій і статус суддів до порядку денного. При голосуванні за нього вона “утрималася”.

Нагадаємо, Рада прийняла реформу правосуддя сьогодні, 2 червня. За закон проголосували 335 народних депутатів. За словами заступника глави адміністрації президента України Олексія Філатова, законопроект повністю відповідає європейським стандартам і двічі отримував позитивну оцінку Венеціанської комісії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>