Савченко назвала умову припинення голодування

Савченко назвала умову припинення голодування

Українка обіцяє припинити голодування, якщо її стан серйозно погіршиться.

Український нардеп Надія Савченко, яка перебуває в московському СІЗО, пообіцяла розглянути можливість припинення голодування в разі серйозного погіршення здоров’я, повідомив її адвокат Марк Фейгін агентству Інтерфакс.

“Сьогодні я отримав від неї слово, що якщо стан буде критичним, то вона, можливо, дослухається до порад”, – повідомив Фейгін.

Він наголосив, що наразі голодування Савченко триває.

Раніше адвокатам і правозахисникам не вдавалося вмовити Савченко припинити голодування. 2 березня льотчицю відвідав глава Ради з прав людини (РПЛ) при президенті Росії Михайло Федотов, який після розмови з нею заявив про те, що Савченко готова припинити голодування, якщо їй замінять запобіжний захід на домашній арешт.

Як повідомляв Корреспондент.net, минулого тижня член російської президентської Ради з прав людини Олена Масюк заявила про різке погіршення стану здоров’я Савченко. Правозахисник наголосила, що у заарештованої “почалися серйозні проблеми з внутрішніми органами. Надія Савченко може померти в найближчі дні”. Російські тюремники у відповідь заявили, що стан Савченко задовільний.

Зазначимо, що завтра відбудеться чергове засідання суду у справі Савченко. Українку збираються доставити до зали суду.

Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>