Савченко не отримувала від СБУ запрошення на допит

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

Народний депутат України Надія Савченко не отримала запрошення на допит до Служби безпеки України (СБУ). Про це повідомила прес-секретар депутата Проторченко Тетяна в Facebook, передає Ukr.Media.

“Надія Савченко перебуває з робочим візитом в ПАРЄ, де у неї заплановані зустрічі з європарламентарями з питань звільнення українських політв’язнів з РФ. Повісток, запрошень чи будь-яких інших документів, Надія Вікторівна, відповідно не отримувала”, – зазначила Проторченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутату Надії Савченко Служба безпеки України (СБУ) направила виклик на допит у справі голови центру “Офіцерський корпус” Володимира Рубана.

Зокрема, як зазначив генеральний прокурор Юрій Луценко, СБУ викликала Савченко на допит 13 березня 2018 року. Також він повідомив, що Савченко в 4:00 ранку 12 березня відбула з території країни для участі в міжнародній конференції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>