Савченко опублікувала фотографії з сесії ПАРЄ

Відповідний пост вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.

“Триває заслуховування звіту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині (Страсбург, сесія ПАРЄ). Також розглядалося питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України і в аннексированном Криму”, – написала нардеп.

Читайте також: Доступ Савченко до держтаємниці є неприйнятним – Вінник

Савченко додала, що, за словами Ягланда, “Російська Федерація може втратити право участі та голосу в міжнародних інституціях через відмову виконувати судові рішення Міжнародного Страсбурзького суду з прав людини”.

Також під час сесії обговорили ситуацію між “НафтоГазом” та “ГазПромом”.

Нагадаємо: раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Надію Савченко викликали на допит 13 березня у зв’язку зі справою проти голови Центру визволення полонених Володимира Рубана.

Читайте також: Операція з викриття Рубана тривала майже 10 місяців – МВС

Прес-секретар Савченко заявила, що депутат не отримував повісток або запрошень на допит в СБУ, вона перебуває з робочим візитом у ПАРЄ. Глава парламентської делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв зазначив, що на засіданні Савченко не з’явилася.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>