Садовий звинуватив Авакова у нечесності – Про нас

Про це Садовий на Форумі місцевого самоврядування у Львові, інформує Depo.ua з посиланням на “Четверту студію“.

“Дуже часто у містах на сесіях міської ради є присутніми незрозумілі особи у військовій формі, які починають диктувати умови і спонукати депутатів про те, як вони мають голосувати. Це взагалі поза межами здорового глузду”, – вважає Садовий.

Він додав, що дуже часто такі сценарії вигідні тим чи іншим політичним силам.

“А з чим лишаються міста? Хто має захищати місцеве самоврядування? Ну добре, у Львові трошки твердіша ситуація, оскільки ми в принципі не допускаємо, щоб такі люди заходили у зал, а якщо вони десь прориваються, то ми зупиняємо сесію”, – сказав Садовий.

“Але я дивлюсь, у багатьох містах проводять сесії, люди у формі стоять між рядами. Для мене це – поза межами здорового глузду. Ви думаєте, хтось у країні за це покараний? Ніхто. Чому? Тому що комусь це вигідно”, – відзначив мер Львова.

Садовий також заявив, що хотів би керувати ще й поліцією.

“Я би однозначно передав містам у підпорядкування функцію громадської безпеки. Поліція з питань безпеки має бути підпорядкована місцевій громаді. Так, це можна робити за однієї умови: коли ми будемо мати чесне керівництво у Міністерстві внутрішніх справ”, – наголосив мер Львова.

Нагадаємо, 19 січня Аваков заявив, що зафіксував незаконну агітацію на користь Садового, який тоді ще був кандидатом у президенти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>