Садовий і влада: як пов'язані сміття і політика?

Андрій СадовийКопирайт изображения
UNIAN

Мер Львова Андрій Садовий чекає найближчим часом оголошення підозри у справі про загибель людей на сміттєзвалищі поблизу Львова, яку розслідує Львівська обласна прокуратура.

Він каже, що після цього він буде відсторонений від посади міського голови.

Андрій Садовий вважає, що його усунення – це головна мета вищого керівництва держави.

Хоча формально львівському меру закидають нездатність впоратися із проблемою сміття у Львові й підтримку блокади торгівлі на Донбасі, сам він переконаний у політичних причинах тиску на нього.

Драматизму ситуації надає той факт, що Андрій Садовий є чи не найпопулярнішим мером в Україні: у певний час він мав високий президентський рейтинг, рік тому президент розглядав його кандидатуру на посаду прем’єр-міністра України.

Сьогодні саме партію Андрія Садового “Самопоміч” влада називає однією із винуватців погіршення ситуації в економіці внаслідок блокади торгівлі із неконтрольованими територіями Донбасу.

Експерти, з якими спілкувалася ВВС Україна, також вбачають зв’язок у подіях навколо Андрія Садового із політикою, а саме, кажуть про початок підготовки команди Петра Порошенка до президентських виборів.

Сміття і “кіт з салом”

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив 20 березня, що львівський мер має відповідати за смерть пожежників на львівському сміттєзвалищі у червні 2016 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>