Сайт посольства США в Україні припинив оновлюватися через "шатдаун" – ТСН

Сайт посольства США в Україні не оновлюється через “шатдаун” – призупинку роботи урядових установ, яка виникла через бюджетну суперечку між адміністрацією Дональда Трампа та Конгресом.

“Через тимчасове припинення виділення бюджетних коштів оновлення інформації на вебсайті буде обмежено до повного відновлення функціонування урядових структур”, – йдеться у повідомленні на сайті американського посольства.

Останнє оновлення на сайті дипмісії було 20 грудня 2018 року. На сторінках посольства у соціальних мережах востаннє писали 22-26 грудня.

В одному з останніх повідомлень у Twitter американські дипломати зазначили, що під час “шатдауну” заплановані паспортні та візові послуги надаватимуться в США і за кордоном, а сторінка не оновлюватиметься до відновлення роботи держустанов, окрім публікацій нагальної безпекової інформації.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий “шатдаун” в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через “шатдаун” в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.

Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен “відмовитися від стіни – чітко і просто”, щоб вивести уряд з “шатдауна”.

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою ухвалення бюджету країни заблоковане. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Велика частина з них пішла у вимушену неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.


ВідеоУряд США не повернеться до роботи, доки демократи не схвалять фінансування стіни на кордоні з Мексикою

Про це заявив президент США Дональд Трамп. Нині через бюджетну кризу свою роботу згортають 9 з 15 американських міністерств – зокрема, державний департамент, міністерства внутрішньої безпеки, транспорту та сільського господарства. Все через те, що у Сенаті представники республіканської і демократичної партій не можуть затвердити бюджет. 

Уряд США не повернеться до роботи, доки демократи не схвалять фінансування стіни на кордоні з Мексикою

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>