Сакварелідзе поскаржився на нові звільнення співробітників у справі "діамантових прокурорів"

Співробітникам з команди слідчих, зайнятих справою “діамантових прокурорів”, продовжують вручати повідомлення про звільнення. Сакварелідзе закликає всіх вийти під ГПУ на акцію підтримки.


Генпрокуратура ГПУ

<!–        –>

Заступник генпрокурора України – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе повідомив, що його команду у справі так званих “діамантових прокурорів” намагаються “цинічно “видавити” з ГПУ” як помсту за принципову позицію у боротьбі з корупціонерами. На сьогоднішній день задіяним співробітникам продовжують вручати повідомлення про звільнення.

“Звільнення тривають!!! Сьогодні всім іншим нашим хлопцям, які безпосередньо брали участь у справі “діамантових прокурорів”, продовжують по черзі вручати повідомлення про звільнення”, – написав Сакварелідзе на своїй сторінці в Facebook вранці у четвер, 24 березня.

Днем раніше Сакварелідзе повідомив, що попередження про звільнення вже вручили двом співробітникам генеральної інспекції ГПУ.

Сакварелідзе анонсував акцію в підтримку його команди під Генпрокуратурою.

Перепризначення слідчих Генеральної прокуратури України, які займалися справою “діамантових прокурорів”, затримується із-за внутрішніх перевірок у відомстві і відпустки генпрокурора Віктора Шокіна, раніше в коментарі ZN.UA розповів прокурор ГПУ Владислав Куценко.

“Ні один чоловік, який займався справою “діамантових прокурорів” не є звільненим. Вони отримують зарплату, службові посвідчення не здавали, у них є робочі місця, кабінети, у них ніхто нічого не забрав”, – стверджував Куценко, зазначивши, що всім без винятку слідчим з підрозділу Касько запропонували перейти в Генеральну інспекцію.

Нагадаємо, 15 лютого заступник генпрокурора Віталій Касько подав у відставку через неможливість працювати під керівництвом Віктора Шокіна.

Колишній перший заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією Віктор Трепак в інтерв’ю DT.UA розповів, що у справі “діамантових прокурорів” на співробітників СБУ здійснювався “потужний тиск”. За словами Трепака, після затримання фігурантів цієї справи ГПУ відкрила кримінальні провадження, предметом яких стала діяльність слідчо-оперативної групи у справі “діамантових прокурорів”. Її членам – співробітникам ГПУ та СБУ – інкримінували перевищення службових повноважень.

 


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>