Саміт Україна-ЄС став моментом болісної рокіровки в українській політиці — експерт

Певна рутинність і традиційність — саміт улітку, Рада асоціяції в грудні — чудова нагода підкреслити: відносини між Україною і ЄС не залежать від виборів. Натомість саміт став моментом болісної рокіровки в українській політиці. Володимир Зеленський став президентом. Для нього саміт — важлива, але не єдина подія в календарі офіційних заходів.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Тарас Качка, стратегічний радник, Міжнародний фонд “Відродження”, радник міністра закордонних справ України. За його словами, під час підготовки саміту з боку ЄС справді лунали нотки занепокоєння щодо опрацювання змістової частини саміту.

“Але це скоріше питання зміни команд, ніж зміни політики. Саміт був підготовлений на належному рівні. Прикінцева заява відображає реальний стан співпраці, визначає пріоритети. Тези, висловлені під час саміту президентом та іншими членами української делегації, — фахові. Напередодні саміту президент і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську. Це — вже частина державного управління”, — зазначає експерт.

Детальніше про взаємини України та ЄС читайте у статті Тараса Качки “Комсомольська завзятість української євроінтеграції” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>