Санкції проти Росії слід відміняти поступово, – Габріель – РБК

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вважає, що санкції Європейського Союзу, введені проти Російської Федерації з-за її дії в Україні, повинні бути поетапно скасовані за умови виконання домовленостей про припинення вогню на міжнародному рівні. Про це повідомляє Reuters.

“Офіційну угоду полягає в наступному: тільки, якщо буде 100-відсотковий світ, то ми знімемо 100 відсотків санкцій”, – сказав Габріель під час панельної дискусії в Берліні.

Однак, на його думку, це “абсолютно нереалістична” позиція.

“Ми ввели санкції поступово, і ми поступово знімемо їх – це загальновідомий факт”, – підкреслив Габріель.

Він також заявив, що якщо б у Східній Україні було встановлено тривале перемир’я, то Сполучені Штати, ймовірно, також готові були б на подібні кроки.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина Зігмар Габріель заявив, що заява президента Росії Володимира Путіна по миротворцях на Донбасі є першим кроком для зняття санкцій з РФ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>