Санкції російській економіці вже не шкодять – міністр …

Міністр економічного розвитку Росії заявив, що його країна вже не страждає від запроваджених США та ЄС санкцій, і що він бачить кращі торговельні перспективи в Азії.

В інтерв’ю у вівторок інформагентству Associated Press, Максим Орєшкін сказав, що економіка Росії цього року зросте на щонайменше 2%. Це буде перше зростання після 2014 року, коли економіка увійшла в рецесію у зв’язку з падінням цін на нафту і санкціями, запровадженими проти Росії за її дії в Україні.

Виступаючи в Парижі, Орєшкін засудив накладені минулого місяця США нові санкції проти Росії, але заявив, що завдяки внутрішнім реформам російська економіка стала на ноги.

Хоча Європейський Союз залишається ключовим торговельним партнером, сказав Орєшкін, «ми бачимо більшу готовність з боку Азії з нами співпрацювати».

Максим Орєшкін відмовився коментувати припущення про те, що у майбутньому він може стати прем’єр-міністром Росії.

Дивіться також: Розглядається скорочення програм за візами J1- перспективи та можливі наслідки ухвалення плану. Інтерв’ю


Розглядається скорочення програм за візами J1- перспективи та можливі наслідки ухвалення плану. Інтерв'ю

Embed code

Copy and pulp a hide formula below. The formula changes formed on your selection.

The formula has been copied to your clipboard.

Video size

Share this video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>