СБУ блокувала тендер "Укренерго" на купівлю трансформаторів за завищеною на 40% ціною – РБК

“Укренерго” збиралося закупити трансформатори на півмільярда гривень

Служба безпеки України (СБУ) заявляє, що блокувала тендер “Укренерго” у Львівській області на покупку трансформаторів за завищеною на 40% ціною. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

“Співробітники Служби безпеки України блокували у Львівській області тендер, який оголосило регіональне представництво державного підприємства “НЕК “Укренерго”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці повідомляють, що переможцем тендеру на закупівлю трансформаторів на суму 554 млн грн стало підприємство, яке не мало законних підстав для участі в ньому.

У ході перевірки співробітники СБУ встановили, що в реченні цього підприємства вартість продукції була завищена приблизно на 40%.

Як зазначається, тендерний комітет підприємства прийняв рішення про відміну конкурсних торгів.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що викрили факти розкрадання колишнім керівництвом державного підприємства “Львіввугілля” понад 350 млн грн державних коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>