СБУ готова обміняти 400 бойовиків на 450 полонених заручників

СБУ готова обміняти 400 бойовиків на 450 полонених заручників

За словами радника голови Служби безпеки Маркіяна Лубківського, процес обміну заручниками проходить дуже складно із-за позиції терористів.


пленные

<!–    400 –>

В полоні залишаються близько 450 осіб, обміняти на яких силовики готові 300-400 бойовиків. Про це в ефірі телеканалу повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Одне з головних питань – це питання людей, які все ще залишаються в заручниках у сепаратистів. Це питання для нас сьогодні є вкрай важливим і вирішення цього питання очікують передусім сім’ї полонених і заручників”, – сказав Лубківський.

За його даними, з полону бойовиків були звільнені близько 1400 осіб, з них 816 – через центр звільнення полонених, який діє при СБУ.

На сьогоднішній день в Службі безпеки України відкрито близько 1500 кримінальних проваджень у діяльності бойовиків і є близько 300-400 осіб, яких силовики готові обміняти на захоплених терористами українців.

“Зараз у полоні залишається близько 450 осіб. У нас сьогодні в цілому є 1500 кримінальних проваджень, у нас перебуває близько 300-400 чоловік, яких ми готові віддати, повернувши назад наших громадян. Ми нікого не збираємося тут затримувати”, – повідомив радник голови СБУ.

Лубківський, при цьому, поскаржився, що принцип обміну “всіх на всіх” працює “дуже важко”.

Нагадаємо, СБУ порушила справу за фактом злочинів так званих “ДНР” і “ЛНР” проти людяності.

За злочини встановлено покарання від восьми до дванадцяти років позбавлення волі, а у разі, коли вони поєднані з умисним вбивством – до п’ятнадцяти років, або у вигляді довічного позбавлення волі.

За матеріалами: Телеканал “Україна”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>