СБУ затримала в Краматорську розвідника бойовиків на …

СБУ затримала в Краматорську розвідника бойовиків на …


Співробітники Служби безпеки вчора затримали одного з лідерів розвідувальної служби терористичної організації «Донецька народна республіка», якого соратники називали «Тунгусом». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Терорист і його соратники у вільний від основної «роботи» час, перебуваючи в Краматорську, грабували і залякували місцевих жителів. Після визволення Краматорська українськими військовими, бойовик спробував злитися з місцевим населенням і не привертати до себе уваги, але численні злочини, вчинені ним і його соратниками, швидко вивели на його слід.

За інформацією відомства, затриманий 1981 року народження був координатором блокпостів терористів біля місцевого заводу «Енергомашспецсталь» і брав участь у зборі відомостей про дислокацію і переміщення українських солдатів.

«Встановлено, що він також збирав інформацію про місця дислокації українських силовиків, погоджуючи свої дії з бойовиками “Бабаєм”, “Ямалом” і “Похмурим” – заступником Гіркіном-“Стрілком”, кадровим співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ Петровським С.М.», – зазначили в СБУ.

При затриманні у бойовика вилучено пістолет Макарова (травматичний, перероблений під стрільбу бойовими патронами) з двома спорядженими бойовими обоймами і автомат АКС з трьома спорядженими магазинами, а також посвідчення терористичної організації «ДНР».

В рамках розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії, зазначає прес-центр СБУ.

Раніше «Публіцист» повідомляв, що СБУ затримала жителя Артемівська, який шпигував за українськими силовиками і передавав інформацію бойовикам (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>