СБУ заявляє про десятки злочинів на "виборах" в ДНР і ЛНР

СБУ заявляє про десятки злочинів на "виборах" в ДНР і ЛНР

Іноземні “спостерігачі”, присутні на голосуванні сепаратистів, будуть оголошені персонами нон-грата в Україні.

Служба безпеки та Міністерство внутрішніх справ України кваліфікують все, що відбувається сьогодні на зайнятих сепаратистами територіях Донецької і Луганської областей, як масштабний злочин проти українських громадян, і документують масові факти терору, залякування, шантажу, підкупу, примусових робіт і викрадення людей.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

В СБУ повідомляють про те, що відбувається цинічний примус і заманювання громадян до місць для псевдоголосування.

“Тут людям за безцінь пропонують продукти харчування, овочі та фрукти, завезені Російською Федерацією з так званим гуманітарним конвоєм”, – йдеться в повідомленні.

На думку СБУ, це робиться для того, щоб зібрати базу даних про людей і відсортувати їх за злочинним потребами ДНР і ЛНР.

“Громадяни призовного віку, наприклад, розглядаються бойовиками і їх московськими господарями як гарматне м’ясо для боротьби проти України і як поповнення складу Збройних сил Російської Федерації. Старших громадян, яких залякали і змусили прийти під дулами автоматів, підкуповують одноразовою передачею їм дешевих продуктів, комуністичною музикою і гаслами, які лунають з динаміків “людоловок”, – йдеться в повідомленні.

sbu.gov.ua

Повістки в ДНР

Крім того, на думку СБУ, здорових чоловіків середнього віку будуть використовувати на примусових роботах – рити траншеї і будувати укріплення.

“І все це відбувається під прикриттям іноземних спостерігачів, які вже або будуть оголошені персонами нон-грата на території України”, – йдеться в повідомленні служби.

СБУ трактує діяльність “спостерігачів” як злочинну підтримку сепаратистів.

У теж час в ЦВК ДНР заявляють, що ніякі порушення на “виборах” поки не зафіксовані.

Нагадаємо, що виборчі дільниці на виборах голів самопроголошених Луганської та Донецьких народних республік відкрилися о 8:00 в неділю, 2 листопада.

СБУ відкрила кримінальну справу у зв’язку з проведенням виборів в самопроголошених Донецькій та Луганській народних республіках.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>