СБУ заявляє про затримання на кордоні з Кримом двох дезертирів

У Службі безпеки України заявляють про затримання на кордоні з Кримом двох дезертирів, які після анексії півострова перейшли служити в російську армію.

Про це “Інтерфакс-Україна” повідомили у відомстві.

Раніше в Міноборони Росії заявили, що вдень 20 листопада СБУ затримала і вивезла з Криму на територію Миколаївської області російських військовослужбовців – прапорщика Максима Одинцова та молодшого сержанта контрактної служби Олександра Баранова.

“Йдеться про двох колишніх українських військових, які зрадили присязі і пішли служити в російську армію після незаконної анексії Криму”, – прокоментували цю інформацію в СБУ.

“Вони були затримані після перетину кордону на Чонгарі”, – повідомили в спецслужбі, зазначивши, що стосовно цих двох людей СБУ розслідує кримінальні провадження за статтями “дезертирство” і “державна зрада” Кримінального кодексу України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>