СБУ: сепаратисти хотіли збити російський літак, щоб …

СБУ: сепаратисти хотіли збити російський літак, щоб …

Нову версію катастрофи літака “Малайзійських авіаліній”, збитого над Донбасом, озвучив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко. За його словами, сепаратисти збили Боїнг -777 помилково. Справжньою мішенню був російський літак “Аерофлота”, який в цей же час летів з Москви до Ларнаки. Загибель росіян стала б приводом для вторгнення в Україну.

“Цей цинічний теракт планувався якраз коли літак пролітав нашою територією в той самий час, в той самий день. І теракт планувався військовими злочинцями як привід для подальшого військового вторгнення з Російської Федерації”, – розповів Наливайченко.

За словами голови СБУ, бойовикам наказано було доставити зенітно-ракетний комплекс “Бук”, з якого був збитий літак, у Первомайське. Тоді б уламки впали на території контрольованій силами АТО. Однак у Донецькій області 2 пункти з такою назвою, а оскільки “Буком”, за інформацією Наливайченка, опікувалися не місцеві мешканці, а іноземні найманці, вони сплутали містечка.

Тим часом міжнародні експерти через постійні обстріли сепаратистів покинули місце катастрофи малайзійського літака.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>