Світова економіка відновлюється дуже повільно, – голова МВФ

Світова економіка відновлюється дуже повільно, – голова МВФ

Відновлення світової економіки відбувається «занадто повільно і надто однобоко”.
Про це заявила глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, передають Вести економіка.
У своїй промові в Нью-Делі Лагард заявила, що грошово-кредитна політика, що проводиться провідними економічними державами не узгоджена і може призвести до «надмірної волатильності» на міжнародних фінансових ринках.
«Забігаючи вперед, варто очікувати позитивний ефект від падіння цін на нафту і низьких процентних ставок», – заявила Лагард. – Тим не менше, існують значні ризики в процесі слабкого відновлення світової економіки ».
Серед таких ризиків Лагард зазначила «асинхронність грошово-кредитної політики» в країнах з розвиненою економікою. Регулятори США і Велика Британія готуються до нормалізації монетарної політики, в той час як ЦБ єврозона і Японія нарощує монетарні стимули.
Згідно із заявою деяких представників ФРС США, американський центробанк має намір підвищити ключову процентну ставку з рекордно низького рівня вже в червні. Більш високі процентні ставки в США можуть спровокувати відтік капіталу з ринків.
Більше шести років після глобальної фінансової кризи, зростання світової економіки складе 3,5% цього року і 3,7% в 2016 році, заявила Лагард.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>