Світова економіка може вперше за 10 років показати синхронне … – РБК

Вперше за останні десять років світова економіка за підсумками цього року може продемонструвати синхронне зростання, повідомляє американське видання The Wall Street Journal.

Повідомляється, що вперше за десятиліття 45 найбільших країн світу можуть за підсумками 2017 року продемонструвати синхронне зростання обсягів ВВП. Видання пише, що це означає успішне завершення відновлення світової економіки після глобальної кризи.

Крім того, повідомляється, що у 33 з 45 найбільших країн спостерігається збільшення темпів зростання економіки порівняно з попереднім роком. За оцінками експертів, цей показник є найвищим з 2010 року.

Нагадаємо, раніше Bloomberg назвав нові “локомотиви” зростання світової економіки. За оцінками аналітиків, нинішнє прискорення зростання світового ВВП відбувається за рахунок Японії та країн єврозони. Лідерами зростання ВВП єврозони є Іспанія, Італія та Франції.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>