Світоліна вперше стала четвертою ракеткою світу – РБК

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на одну сходинку в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) і тепер займає 4 місце. Про це повідомляється на сайті організації.

Для нашої тенісистки, як і для всього національного тенісу, – це новий особистий рекорд (в одиночному розряді WTA), а також повторення рекорду Андрія Медведєва, екс-четвертої ракетки світу Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР). Медведєв посів четверте місце в чоловічій класифікації в кінці травня 1994 року у віці 19 років і протримався на цій позиції три тижні.

“Просто неймовірно стати четвертою ракеткою світу. Мені залишилося ще трошки, щоб побити рекорд Андрія Медведєва, що є однією з моїх цілей. Я хочу встановити новий рекорд в світовому рейтингу для України. Я мотивована і, сподіваюся, зможу зробити це до кінця року. це важливо для мене, для мене важлива підтримка українців і я дуже її ціную”, – прокоментувала своє досягнення Еліна.

Світоліна також очолила чемпіонську гонку сезону за право виступити на підсумковому турнірі WTA. 

Нагадаємо, що завдяки своєму тріумфу в Торонто, Еліна Світоліна стала автором унікального рекорду в історії турнірів Premier 5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>